-

دانشکده پرستاری و مامایی بجنوردگزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۴ نفر

آیین استقبال از دانشجویان جدید الورود رشته های هوشبری ،اتاق عمل و فوریت پزشکی در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد .

دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ ساعت ١٢:٤٢ ب.ظ   ( بازدید : 124 نفر )


 

 

 

 

در این آیین، برای اولین بار قرائت سوگند نامه  دربدو ورود دانشجویان به دانشگاه با هدف بسط و گسترش اخلاق حرفه ای در دانشجویان با همراهی سرکار خانم محبوبه طباطبایی چهر به انجام رسید .

در ابتدا سرکار خانم محبوبه طباطبایی چهر ریاست  دانشکده ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت آغاز حضور دانشجویان دانشگاه به منظور کسب علم و معرفت ،به معرفی دانشکده و رشته های موجود پرداخته و با ایراد توضیحاتی در خصوص طرح تحول نظام سلامت و تآثیرات آن در ایجاد تغییرات گسترده در محتوای آموزش؛ برلزوم حضور بیشتر دانشجویان در بالین بمنظور ارتباط بیشتر و مؤثرتر با بیماران با هدف ارتقاء کیفیت و کمیت آموزش به دانشجویان  تآکید نمودند.

وی یکی از ثمرات طرح تحول نظام سلامت را آموزش اخلاق حرفه ای عنوان نموده که ایجاد ،رشد و گسترش این طرح منوط به آموزش های پایه است که باید از دانشگاه آغاز گردد .ایشان اخلاق مداری و وجود روحیه نقادانه در دانشجویان را از ملزومات پیشرفت دانشجویان دانستند و برای تمامی دانشجویان آرزوی توفیق در جهت کسب علم و معرفت را از خداوند متعال مسئلت نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر آرمات معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده، ضمن خیر مقدم به دانشجویان به معرفی حوزه  کاری و کارکردهای معاونت آموزشی و پژوهشی پرداخته و ضمن تآکید براین موضوع که  اخلاق مداری ؛ یکی از شاخصه های برنامه های آموزشی دانشکده است عنوان داشتند رعایت اخلاق حرفه ای از ملزومات کار در حوزه وزارت بهداشت در طرح تحول نظام سلامت می باشد که امید است دانشجویان رعایت اخلاق را سرلوحه زندگی حرفه ای خود قرار دهند.

جناب آقای دکتر فریمان ابراهیم زاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز مهمان ویژه این مراسم بودند که ضمن تبریک به دانشجویان خواستار تلاش و کوشش مستمردر راستای استفاده از ظرفیت های علمی برای کسب علم و دانش بیشتر دانشجویان شدند .

در  ادامه این مراسم جناب آقای نیکزاد مسئول اداره مشاوره دانشگاه، جناب آقای کاملی مدیر گروه اتاق عمل و فوریت پزشکی ،سرکار خانم یکتا ،مسئول واحد آموزش دانشکده،جناب آقای مهندس باقری مسئول واحد انفوماتیک دانشکده و همچنین همکاران در واحد های مختلف ضمن معرفی خود به بیان توضیحاتی در خصوص کارکرد واحد مربوطه به منظورسهولت  ارتباط مؤثر بین واحد ها و دانشجویان پرداختند .


منبع : دانشکده پرستاری و مامایی چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.
جستجو
شعار سال93 (۴۰۹۶ بازدید)
پیام تسلیت (۳۴۱۲ بازدید)
تقویم دانشگاهی (۳۱۵۹ بازدید)
نحوه دسترسی (۲۹۶۸ بازدید)
توصیه های نوروزی (۲۸۰۲ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...