گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۳ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۵۰۹ مورد

تعداد بازدید های دیروز : ۶۱۰ مورد

تعداد بازدید های هفته : ۴۶۱۹ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۱۲۸۹۲۵ مورد

پر بازدید ترین روز : ١٤٠٣/٢/٢٠ - ۷۴۴۵ مورد

معرفی دفتر توسعه


تعریف دفتر توسعه

دفتر توسعه آموزش دانشكده ساختاري از مجموعه معاونت آموزشي دانشكده است كه در راستاي رسالت مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه ماموريت دارد تا در جهت ارتقاء كيفيت آموزش دانشكده اساتيد را ياري نمايد و به عنوان بازوي كمكي هدايت و هماهنگي فرايند آموزشي در دانشكده كمك موثري را بعمل آورد. بدين منظور ارتقاي كيفي سطح توانمندي هاي آموزشي و ايجاد تعهد به يادگيري در بدنه علمي و آموزشي دانشكده پرستاري با هدف تربيت نيروي انساني كارآمد، متعهد و خلاق براي ارايه خدمات سلامت با كيفيت به آحاد جامعه متناسب با نيازهاي حا ل و آينده سيستم سلامت از اهم رسالت هاي اين دفتر مي باشد.


رسالت

دفتر توسعه آموزش دانشکده پرستاری به عنوان یکی از بازوهای عملکردی و در راستای رسالت مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه، باید فضای مناسبی را جهت رشد و بالندگی اساتید و دانشجویان فراهم سازد. بدین منظور؛ ارتقای کیفیت آموزش، هدایت و نظارت بر فرایندهای آموزشی، ارتقای کیفی فرآیندهای یاددهی/یادگیری، ایجاد انگیزه در افراد دست اندرکار آموزش، تلاش در تربیت نیروی انسانی کارآمد، ایجاد روحیه همکاری و مشارکت فعالانه در افراد؛ از مهمترین رسالت های این دفتر می باشد؛ از این رو دفتر توسعه آموزش دانشکده پرستاری، بر اساس آیین نامه ابلاغی از وزارت متبوع، شرح وظایف معین و تعامل با مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه، در حیطه های زیر فعالیت خواهد نمود: 

برنامه ریزی آموزشی 

ارزشیابی

پژوهش در آموزش 

آموزش و توانمندسازی اساتید 

آموزش پاسخگو 

جشنواره مطهری


هدف
هدف کلی دفتر توسعه آموزش دانشکده پرستاری در راستای تحقق اهداف مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه، بهبود و توسعه کیفیت آموزش دانشکده رستاری می باشد. جهت دستیابی به این هدف، دفتر توسعه آموزش در حیطه های برنامه ریزی آموزشی، ارزشیابی، پژوهش در آموزش، آموزش و توانمندسازی اساتید، آموزش پاسخگو و جشنواره مطهری فعالیت خواهد نمود


نحوه تعامل دفتر توسعه آموزش دانشکده (EDO) با مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه (EDC)

1-کلیه فعالیت های دفتر توسعه آموزش دانشکده زیر نظر ریاست دانشکده و در راستای سیاست های مرکز توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه انجام می پذیرد. 

2-ابلاغ مسئولیت های اجرایی اعضای دفتر توسعه آموزش شامل سرپرست دفتر، اعضای محترم هیأت علمی همکار دفتر و کارشناس دفتر، توسط ریاست دانشکده و بر اساس هماهنگی با مدیریت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه صادر می گردد.

3-دفتر توسعه آموزش دانشکده موظف به ارسال گزارش عملکرد به مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه خواهد بود. 

 4-جلسات مشترک مرکز مطالعات و توسعه آموزش با دفتر توسعه آموزش بر حسب ضرورت و نیاز تشکیل خواهد گردید. 

5-نظارت و ارزشیابی فعالیت دفتر توسعه آموزش در دانشکده با رئیس دانشکده و در سطح دانشگاه بر عهده مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه خواهد بود.


جهت دسترسی به گزارش منتخب فعاليت هاي دفتر توسعه آموزش در سال های401-400 کلیک نمایید

 

 

 

 جستجو
نحوه نوشتن نامه اداری (۹۳۳۵۴ بازدید)
سامانه فیش حقوقی (۴۱۹۳۹ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...